مسابقه تستی روزانه

سلام!

الان که دارم این متن رو اینجا مینویسم، دقیقا 4 ماه و دو روز از شروع به کارمون میگذره. اینکه چی شد که دور هم جمع شدیم و کلا قصد داریم چیکار کنیم رو در بخش “درباره ما” باهاتون در میان گذاشتم. الان میخوام از شروع به کار سومین بخش از پروژه‌ی آزموت بگم.

چرا سومین؟ خب اولیش که قطعا اپلیکیشن تست و آزمون بوده؛ مبحث به مبحث، در سه سطح دشواری تست‌‌های تالیفی مولفین آزموت رو اونجا میذاریم و هر دو هفته هم آزمون داریم. نکنه در اپلیکیشن هنوز ثبت نام نکردید؟ ای داد!

دومین کار هم، خب همین سایتی که الان دارید بلاگش رو میخونید، دومین کارمون بوده. فشرده و دقیق مشغول بررسی منابع کنکوری هستیم و به زودی، آرشیو کتاب‌هامون رو تکمیل میکنیم. بخوانید و نظراتتون رو حتما زیر پست‌ها کامنت کنید؛ از سوال‌هاتون گرفته تا مواردی که میخواید بررسی کنیم.

خب برم سراغ سومین بخش!

سایت talent.azmoot.ir که اخیرا کارهای راه اندازیش رو تموم کردیم، سه تا بخش داره. الان از مسابقش میگم و در محتواهای بعدی، مابقیشون رو هم توضیح میدم.

در بخش مسابقه‌ی آزموت تلنت، هر روز، 3 تست رو کاملا رایگان براتون بارگذاری میکنیم. از مولفین تست‌های آزموت خواستیم که هر روز، سه تست از تست‌های برگزیده‌ رو در یک از درس‌ها، انتخاب کنن که در آزموت تَلِنت، با پاسخ تشریحی و پاسخ ویدیویی کامل، براتون بارگذاری کنیم.

این سوالات رو بر اساس مباحثی که در آزمون‌های دو هفته‌ای مون مطرح میشه، انتخاب میکنیم. البته اگر آزمون‌های قلمچی رو هم شرکت میکنید، بدونید که مطابق با برنامه‌ی اون آزمون هم هست و از این جهت میتونه برای مرور مباحث و البته کسب تسلط بیشتر، بهتون کمک کنه.

اما به همین جا ختم نمیشه؛ کسانی که سوالات رو درست پاسخ بدن، در قرعه کشی روزانمون شرکت داده میشن. هر روز برنده خواهیم داشت. برنده‌ی خوش شانس، دسترسی رایگان به یک مجموعه از تست‌های مبحثی آزموت پیدا خواهد کرد.

نفرات برتر رو بعد از 24 ساعت در صفحه‌ی اول اپلیکیشن آزموت معرفی میکنیم.

بشتابید که جا نمونید از رقابت 🙂

talent.azmoot.ir

وقایع اتفاقیه

No Thoughts on مسابقه‌ تستی آزموت؛ هر روز یک درس

Leave A Comment

error: Content is protected !!